Korporace

Korporace a firmy

Podnikové právo patří ke klasickým kompetencím naší mezinárodně činné, hospodářské advokátní kanceláře. Ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří e/s/b Rechtsanwälte nabízí VERNY & DAUSES svým klientům řešení šitá na míru, která jsou přizpůsobená potřebám každého podniku: od vytváření struktury podniku přes otázky financování a transakcí M&A až ke sporným střetům.

 

Klientům advokátní kanceláře VERNY & DAUSES je k dispozici velký a zkušený tým specialistů, který je podpoří ve všech pobočkách a to při všech otázkách týkající se organizace jejich podniků. VERNY & DAUSES poskytují klientům poradenství ve všech společenských záležitostech a doprovází transakce, financování a procesy přeměn. Příprava valných hromad akciových společností orientovaných na burzy, stejně tak jako všechny ostatní obchodně právní otázky spojené s burzou zápisů a rozsáhlá péče poskytovatelů finančních služeb i v regulačních otázkách patří ke každodenním úlohám naší kanceláře.

 

VERNY & DAUSES disponují zkušenostmi s vnitrostáními i zahraničními formami společností se zaměřením na nové členské státy EU. Toto vše je zpracováváno ve spolupráci s váženou právní firmou Dr. Růžička, Dr. Srp & Partners.